TOWARZYSTWO|AKTUALNOŚCI|SYMPOZJUM|SZKOŁA|CZASOPISMA|KONTAKT|LOGOWANIE

Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Koledzy,

W imieniu Komitetu Organizacyjnego i Naukowego oraz swoim własnym mam zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w kolejnej V Szkole Diabetologii Dziecięcej Polskiego Towarzystwa Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej, która organizowana jest cyklicznie co 2 lata przez Klinikę Endokrynologii Dzieci i Młodzieży Katedry Pediatrii WL UJ CM we współpracy z Fundacją Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie "O Zdrowie Dziecka".

Tegoroczna Szkoła odbędzie się w dniu 4 marca 2017 r. w Centrum Dydaktyczno-Kongresowym Wydziału Lekarskiego UJ CM przy ul. Św. Łazarza 16 w Krakowie.

Szkoła ma charakter ogólnopolski i jest praktycznie jedynym tego typu szkoleniem w naszym kraju kierowanym nie tylko do lekarzy diabetologów, ale także do lekarzy pediatrów, lekarzy rodzinnych i specjalizujących się w tych dziedzinach oraz do pielęgniarek i dietetyczek zaangażowanych w leczenie cukrzycy u dzieci i młodzieży. Program Szkoły każdorazowo jest nowatorski i obejmuje najbardziej aktualne problemy dotyczące cukrzycy  u dzieci i młodzieży. Wykładowcami będą specjaliści najwyższej rangi z całego kraju a przewidziana po każdej sesji dyskusja z udziałem uczestników szkoły będzie okazją do wypracowania wspólnego stanowiska. 

Udział w szkole jest bezpłatny.

http://www.endodim.cm-uj.krakow.pl/

Z wyrazami szacunku

Prof. dr hab. med. Jerzy B. Starzyk

Kierownik Kliniki Endokrynologii Dzieci i Młodzieży